Kreator Zmiany Stylu Życia

Misją celcal dietetyk jest promowanie świadomej i przyjaznej diety bez ograniczeń!

Kim jesteśmy?

Celcal Dietetyk to zespół specjalistów z wyższym wykształceniem kierunkowym, których pasją jest zdrowie człowieka. Zaufaj ludziom, poświęcającym od lat cały swój czas na studiowanie zagadnienia. Wierzymy w swoją misję, nieustannie się dokształcając oraz gromadząc bezkonkurencyjne doświadczenie w prowadzeniu pacjentów. Nie ryzykuj swoim zdrowiem, skorzystaj z naszej wiedzy!

Co robimy?

Zajmujemy się holistycznym podejściem do człowieka. Oznacza to, że jesteś czymś więcej niż tylko układem pokarmowym i tkanką tłuszczową! Nasze zalecenia i plany wobec Ciebie opieramy na aktualnych i rzetelnych badaniach. Bierzemy pod uwagę preferencje smakowe, rodzaj wykonywanej pracy, aktywności fizycznej i możliwość spożywania posiłków. Dostosujemy dietę do Twoich upodobań i możliwości.

Prowadzimy pacjentów bariatrycznych (otyłych), sportowców, osoby w stanach chorobowych, pacjentów z alergiami. Dzięki szerokiej współpracy z róznymi instytucjami możemy skierować na wsszystkie badania laboratoryjne również te na nietolerancje pokarmowe.

Czego nie robimy!!!!!!

U nas nie ma konieczności spożywania 5 posiłków dziennie co 3 godziny. Nie ma magicznych godzin, do której można spożywać owoce czy kolacje. Produkty jak i dania są dopasowane Do Ciebie tak byś to Ty osiągnął swój cel, i abyś to Ty cieszyła się zdrowym jedzeniem! To właśnie niedostosowanie diety pod konkretną osobę jest główną przyczyną rezygnacji i zniechęcenia. Twój plan może być tak skomponowany by posiłki były pełnowartościowe, by przynosiła efekty w połączeniu z przyjemnością i bez głodowania!

celcal dietetyk to świadoma i przyjazna dieta bez ograniczeń!

Gwarancja satysfakcji

Zadzwoń do nas

534 301 920