Odchudzanie

spersanolizowane diety i

wsparcie motywacyjne

Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie w leczenie żywieniowe pacjentów, dlatego nasze projekty dietetyczne są skrojone indywidualnie do każdego pacjenta, tak byś mógł być zdrowy i poczuć się dobrze w swoim ciele dłużej niż parę chwil.

Co otrzymujesz podczas wizyty u nas?

Oprócz pomiarów antropometrycznych oraz analizy składu ciała dowiadujesz się jak wygląda Twój aktualny sposób żywienia, dowiadujesz się co może Cię spotkać jeśli będziesz kontynuować swoje niezdrowe nawyki, otrzymujesz poradę co powinieneś jeść, otrzymujesz zalecenia żywieniowe lub dokładnie rozpisaną dietę.

Jeśli podążasz za wskazówkami lub przestrzegasz diety wtedy efekty następują dosyć szybko. Pytanie czy zmiana jest trwała? Największa zmiana, czyli taka na całe życie jest wtedy kiedy zmieniasz swój tryb życia na taki jaki zaleca Ci . Aby trzymanie się tych zasad było przyjemne bardzo pomocne są sesje owe.

 

Nie ulegamy wpływowi mody. Jak również nie ma jednej konkretnej diety odpowiedniej dla każdego. od a jest zindywidualizowana i dopasowana do jego stylu życia.

U nas nie ma konieczności spożywania 5 posiłków dziennie co 3 godziny. Nie ma magicznych godzin, do której można spożywać owoce czy kolacje. Produkty jak i dania są dopasowane Do Ciebie tak byś osiągnął swój cel i był zadowolony ze spożywanych posiłków. To właśnie niedostosowanie diety pod konkretną osobę jest główną przyczyna zaniechania stosowania diety. może być tak skomponowana by była pełnowartościowa, przynosiła efekty już przy 3 posiłkach dziennie i bez głodowania.

Kiedy dostarcza wszystkich elementów pożywienia koniecznych dla rozwoju oraz wyregulujemy proces trawienia, wtedy przestaną nas nękać już problemy wynikające z braku pewnych składników odżywczych lub nadmiernego łaknienia jakichś produktów. zaspokoi głód, zapewni bogactwo smaku, dostarczy energii, zwiększy wytrzymałość, uspokoi nerwy i zagwarantuje głęboki sen. Ponadto poprawi usuwanie zbędnych produktów z organizmy, przyśpieszy refleks, polepszy pamięć i jasność myślenia.

 

cennik

W cenie każdej konsultacji jest analiza składu ciała na analizatorze Tanita BC 545N

 

Konsultacja Dietetyczna (55 min) 150 zł

 • analiza składu ciała
 • wywiad żywieniowy
 • zalecenia dietetyczna 

Analiza dotychczasowej zwyczajowej diety (online) 50 zł

sprawdzenie czy Twoje aktualne żywienie jest dla ciebie odpowiednie, jest dobrze zbilansowane

dzięki temu dowiesz się czy potrzebujesz konsultacji a, czy się zdrowo odżywiasz

Zakupy z dietetykiem (90 min) 200 zł 

 Dowiedz się, które produkty z półek sklepowych są najbardziej odpowiednie przy Twoim stylu życia. Co wybierać by było zdorwo i smacznie. Jak czytać etykiety.

Więcej o tym jak wyglądają zakupy z dietetykiem preczytasz tutaj.

Nowoczesna usługa dietetyczna (6 godzin) 1 000 zł

Niepowtarzalna usługa do klientów VIP i gwiazd

 • podczas tych 6 godzin zostanie przeprowadzona
 • analiza Twojego stylu życia
 • analiza składu ciała
 • wywiad żywieniowy, konsultacja
 • przegląd szafek kuchennych
 • nauka zdrowego gotowania
 • pomysły na szybkie dania do pracy, "do pudełek"
 • zakupy z dietetykiem
 • 7 dniowe spersonalizowana propozycja menu (każdy dzień inny) 

Dieta

14 dni 300 zł

lista zakupów gratis

Dieta jest całkowicie powtarzalna, sam dopierasz króty posiłek kiedy jesz. Możesz mieszać wg upodobań posiłki z różnych dni.

Wyznaczenie racji pokarmowych 100 zł

 

Przed wizytą dobrze jest być przeniósł wypełnioney dzienniczek żywieniowy.

Wzór pobierz tutaj celcal dietetyk

cityfit

doctor best

Zadzwoń do nas

534 301 920